MLW-Elektro

Początki firmy mlw-elektro sięgają lat 2008-2009 , kiedy to obecny właściciel zajmował się sprzedażą elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych u wiądącego dystrybutora z Olsztyna takich marek jak Beta, Klimawent, Delta Plus . 
Doświadczenie oraz zdobyta wiedza jak również dywersyfikacja rynku pozwoliły na otwarcie w 2018 roku sklepu stacjonarnego w Bartoszycach. 
Obecnie firma mlw-elektro.pl jest wiodącym dystrybutorem profesjonalnych marek elektronarzędzi takich jak Milwaukee, Rems, Beta oraz Delta Plus. 
Niewątpliwie wyróżnia Nas na tle  lokalnych firm  profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy w ramach możliwości technicznych dojazd do każdego klienta, organizujemy pokazy oraz szkolenia z wybranych marek jak  Milwaukee czy Beta. Dodatkowo możemy liczyć na wsparcie techniczne przez profesjonalny zespół Milwaukee Polska, który oprócz corocznego objazdu demonstracyjnego na tle lokalnych przedsiębiorstw zapewnia nam wsparcie swoją fachową wiedzą w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów technicznych w codziennej Waszej pracy.